Partnerbijeenkomst Klever bij Voet Energy Solution

Derde partnerbijeenkomst bij Voet Energy Solutions

Op woensdag 18 maart organiseerde Klever de derde partnerbijeenkomst, dit keer bij Voet Energy Solutions in Culemborg. Na twee eerdere edities in Benschop was het tijd om samen met onze partners een kijkje te nemen bij een partij die een belangrijke rol speelt in de energietransitie op de bouwplaats.

De keuze voor Voet was bewust. Elektrificatie wordt steeds belangrijker binnen onze sector. Waar steeds meer machines van Klever elektrisch worden aangedreven, spelen de batterijsystemen van Voet een cruciale rol bij emissieloos boren. Deze batterijen worden niet alleen ingezet, maar ook geladen en bijgeladen op de bouwplaats. Daarmee raken onze werkzaamheden en die van Voet elkaar steeds vaker in de praktijk.

De middag begon informeel met een broodje en koffie, gevolgd door een rondleiding door het nieuwe pand van Voet. Veiligheid stond hierbij centraal. Onze partners kregen inzicht in hoe Voet omgaat met energieopslag, installaties en risico’s. Dit leverde waardevolle ideeën en inzichten op die direct toepasbaar zijn op de bouwplaats.

Partnerbijeenkomst Klever bij Voet Energy Solution hal

Na de rondleiding was er ruimte voor open gesprek. Partners deelden knelpunten en praktijksituaties waar zij tegenaan lopen. Deze interactieve sessie zorgde voor herkenning, kennisdeling en concrete verbeterpunten. Aansluitend gaf Voet een presentatie over elektrificatie op de bouwplaats en de bijbehorende risico’s en aandachtspunten.

De bijeenkomst onderstreepte hoe belangrijk samenwerking is in een sector die volop in beweging is. Door kennis te delen en elkaar beter te begrijpen, zorgen we samen voor veiligere, efficiëntere en duurzamere bouwplaatsen.

Ook volgend jaar organiseren we opnieuw een partnerbijeenkomst, ditmaal bij een andere partner. Zo blijven we samen bouwen aan de toekomst.